Co dělat ve Zlíně

Máte volný čas a chcete vyzkoušet netradiční zážitek? Navštivte naší arénu virtuální reality. Jsme oblíbeným místem pro firemní teambuilding, interaktivní školní výuku, nározeninové párty, oslavy a jinou akční zábavu.

V naší virtuální aréně máme 4 místnosti:

Zelená místnost je nejoblíbenější místností v naší aréně. Postavili jsme v ní pro vás 360° plošiny zvané Virtualizéry. Do těchto plošin si vlezete, nasadíte si brýle HTC Vive a budete se plně oddávat dobrodružství prostředí virtuální reality.

Modrá místnost je určená pro pohybově-arkádové hry. V této místnosti se zabaví především akčnější lidé milující pohyb. V modré místnosti si dáte na hlavu brýle HTC Vive, do rukou si vezmete 2 pohybové senzory a vyberete si z pestré škály her. Máme vše od akčních stříleček až po kreativní a oddychové hry, ve kterých zapojíte svou představivost a paměť.

Červenou místnost ocení milovníci rychlých aut a závodění. V místnosti se usadíte do autentických kožených závodních křesel, na hlavu si dáte brýle Oculus Rift, vyberete si svého supersporta, trať a necháte se unášet zatáčkami závodní dráhy.

Poslední šedá místnost je vhodná k odpočinku při hraní na herních konzolích PS4. Dále je oblíbená pro konání firemních teambuildingů a školení, protože se v místnosti nachází dataprojektor.