Nejlepší zábava ve Zlíně

Máte chvilku volného času a nevíte jak s ní naložit? Přijďte za zábavou k nám. Jsme nejmodernější aréna virtuální reality ve Zlíně, v České republice a taky na Slovensku. S oblibou nás navštěvují firmy v rámci svých teambuildingových aktivit a také všichni, kteří chtějí netradiční narozeninovou párty nebo jinou oslavu. Jsme také oblíbeným místem pro školní výuku zeměpisu nebo třeba kreslení.

V naší virtuální aréně můžete pro svou zábavu využít 4 nabité místnosti:

Zelená místnost je opravdovou specialitkou virtuální reality. V zelené místnosti jsme pro vás postavili 360° plošiny, které se nazývají Virtualizéry. Plošiny připomínají dětská chodítka, do kterých si vlezete, dáte si na hlavu brýle HTC Vive, vyberete si hru a můžete se plně oddávat prostředí virtuální reality.

Modrá místnost je určena pro pohybově-arkádové hry. Tuto místnost si oblíbili především milovníci akčních her a pohybu. V této místnosti si dáte na hlavu brýle HTC Vive, vezmete si do rukou 2 pohybové senzory a vyberete si hru. Her máme mnoho a vybere si opravdu každý. Vybírat můžete z dětských her, akčních stříleček, pohybových her až po kreativní hry, ve kterých zapojíte svou představivost.

Červená místnost je snech všech milovníků silných motorů, závodů a rychlé jízdy. V místnosti jsme pro vás připravili závodní křesla s pedály napojená na brýle Oculus Rift. Stačí se jenom usadit, vybrat svůj oblíbený supersportovní vůz, zvolit oblíbenou trať a zařadit rychlost a nechat se spolu s ostatními závodníky unášet zatáčkami.

Poslední místností je šedá, kterou nazýváme také jako školicí. Místnost je díky dataprojektoru oblíbeným místem firem, který ji využívají k netradičnímu školení. Místnost je díky plazmovým televizím napojeným na herní konzole PS4 oblíbeným odpočinkovým místem všech pařmenů.