Nejlepší zábavní aktivity Zlín

Máte volný čas a nevíte, co podniknout? Přijďte se podívat do naší nejmodernější arény virtuální reality v České republice a na Slovensku. Najdete nás ve Zlíně. Jsem oblíbeným místem pro konání teambuildingu firem nebo sportovních klubů, narozeninových párty, oslav a trávení volného času aktivně.

V naší aréně virtuální reality VR Land Zlín máme 4 místnosti:

Zelená místnost je nejmodernější naší místností virtuální arény. Postavili jsme v ní pro vás 360° plošiny zvané Virtualizéry, které připomínají dětská chodítka. Nejdříve si vlezete do chodítek, dáte si na oči brýle HTC Vive a vyberete si hru. Po výběru hry se můžete plně oddávat neomezenému pohybu a požitku ze hry.

Modrá místnost je oblíbenou místností akčnějších typů lidí. Jedná se o arkádově-pohybovou místnost. V modré místnosti si dáte na oči brýle HTC Vive, vezmete do rukou 2 pohybové senzory a vyberete si hru. Her máme opravdu pestrou škálu. Vše od akčních stříleček, adrenalinových her až po dětské hry rozvíjející kreativitu.

Červená místnost je snem každého automobilového závodníka. V této místnosti se usadíte do autentického závodního křesla, dáte si brýle Oculus Rift, vybere si svůj oblíbený supersport, trať, šlápnete na plyn a necháte se unášet zatáčkami.

Šedou místnost nazýváme odpočinkovou a školicí místností. Díky plazmovým televizím napojeným na herní konzole PS4 je oblíbená mezi pařmeny. Šedá místnost je s oblibou využívána také firmami k pořádání školení a teambuildingu.