Volný čas ve Zlíně

Máte volný čas, bydlíte ve Zlíně nebo Zlínském kraji a nevíte co podniknout? Zastavte se u nás ve virtuální aréně. Jsme nejmodernější arénou virtuální reality ve Zlíně, České republice a také na Slovensku. Naše virtuální aréna je oblíbeným místem pro teambuildingové akce firem a sportovních klubů, školní výuky, narozeninových párty a jiných oslav.

V naší aréně virtuální reality máme 4 místnosti:

Zelená místnost je opravdových hřeben naší arény. Postavili jsme v ní pro vás 360° plošiny zvané Virtualizéry. Ty jsou napojeny na brýle HTC Vive. Virtualizéry umožňují neomezený pohyb ve virtuálním světě, díky čemuž se můžete oddat naprosto báječnému zážitku. Virtualizéry máme rovnou 2, a tak můžete vyzvat k souboji svého kamaráda.

Modrá místnost je arkádově-pohybová. Je oblíbená především u akčních lidí milující pohyb. V místností budete skákat, uhýbat před raketami, balancování na horské dráze, skákání z budov a střílení agresivních mimozemšťanů.

Červená místnost nadchne milovníky závodění a rychlých aut. V místnosti naleznete kožená závodní křesla s pedály a brýlemi Oculus Rift. Tak si vyberte svůj oblíbený závoďák, vyberte reálnou trať, zařaďte rychlost a nechte se unášet zatáčkami.

Poslední místnost je šedá neboli školicí. V místnosti naleznete dataprojektor, plazmové televize a herní konzole PS4. Místnost je hojně využívaná firmami pro školení.