Zábava pro celou rodinu

Chcete si užít netradiční zábavu pro celou rodinu i s dětmi? Přijďte se pobavit do naší arény virtuální reality VR Land ve Zlíně. Kromě rodin s dětmi i teenagerů nás velmi rádi navštěvují firmy, sportovní kluby a různé spolky v rámci originálních a netradičních teambuildingových aktivit, narozeninových párty a také oslav.

V naší zábavní aréně virtuální reality ve Zlíně máme 4 barevně odlišené místnosti:

V zelené místnosti jsme pro vás postavili super moderní plošiny zvané Virtualizéry. Jedná se o plošiny podobné dětských chodítkům, do kterých si vlezete, nasadíte si brýle HTC Vive, vyberete si z pestré škály her a oddáte se požitku neomezeného pohybu ve virtuální realitě.

Modrá místnost je oblíbená u všech, kteří milují arkádově-pohybové hry. V modré místnosti si na hlavu nasadíte brýle HTC Vive, vezmete si do rukou 2 pohybové senzory, vyberete si z pestré škály her a ponoříte se to světa virtuální reality.

Červená místnost chytne za srdce všechny milovníky benzínu, rychlých aut a závodění. V červené místnosti se usadíte do autentických závodních kožených křesel, dáte nohy na pedály, nasadíte si brýle Oculus Rift, vyberete oblíbený supersport a trať, zařadíte rychlost a necháte se unášet zatáčkami.

Poslední místností je šedá. Tu využívají firmy na neobvyklé teambuildingy s dataprojektorem a plazmovými televizemi napojenými na herní konzole PS4.